شبیه‌ساز کارخانجات نسل۴ و اتوماسیون صنعتی(Insustry 4.0)

در حال‌حاضر هوشمندسازی کارخانجات صنعتی مانند صنایع فولاد یا پتروشیمی، این امکان را فراهم می‌آورد تا چنین صنایعی در سطح بالاتری از استانداردهای کیفی محصول موردنطر خود را با هزینه‌هایی به مراتب کمتر تولد کنند. این شبیه‌ساز امکان تست و ارزیابی سناریوهای هوشمند‌سازی صنایع در حوزه‌ی اینترنت اشیاء صنعتی (Industrial IOT) یا همان کارخانجات نسل۴ (Industry 4.0) را به صورت کامل و مبتنی بر پلتفرم‌های پردازش ابری فراهم میکند تا بتوان از عملکرد درست راهکارهای مطرح شده پیش از بکارگیری آن‌ها در محیط‌های واقعی مطمئن شد.

شبیه‌سازی کشاورزی هوشمند(Smart Farming)

کشاورزی یکی از پایه‌های اصلی صنایع غذایی و به دنبال آن اقتصاد یک ملت است. بهبود فرایندهای کشاورزی به کمک هوشمند‌سازی، این امکان را فراهم می‌آورد تا محصولاتی با‌کیفیت بسیار بالا و هزینه کم را با کم‌ترین منابع ممکن تولید و توزیع کرد. کشاورزی هوشمند با بهره‌گیری از راهکارهای ارائه شده در حوزه اینترنت اشیاء این امکان را فراهم می‌آورد تا به شکل بهینه‌ای از منابع موجود، در جهت تولید محصولات باکیفیت بهره برد. این شبیه‌ساز قادر است یک اکوسیستم کشاورزی را به خوبی شبیه‌سازی کند و این امکان را فراهم می‌هورد تا بتوان به راحتی راهکارهای کشاورزی هوشمند را تست و ارزیابی کرد.

سویچ‌های SDN

این آزمایشگاه با بهره‌گیری از سویچ‌های پیشرفته SDN و با همکاری آزماشیگاه SDN دانشگاه صنعتی شیراز، راه‌کار‌های نوینی را در پیاده‌سازی شبکه‌های IOT مورد آزمایش و ارزیابی قرار میدهد و از پیشگامان این حوزه محسوب میشود.

آخرین تجهیزات اضافه شده

Things.io Platform

thethings.iO یک بستر IoT است که به هر نوع شرکت …
مطالعه بیشتر

DeviceHive Platform

از نمونه سازی نمونه گرفته تا راه حل های سازمانی …
مطالعه بیشتر

KAA Platform

Platforma IoT Kaa Enterprise با راه حل های IoT با …
مطالعه بیشتر

پالس اکسیمتر MAX30100

ماژول MAX30100 مناسب برای مانیتورینگ ضربان قلب و با ساختاری …
مطالعه بیشتر

NeuroSky Brainwave

ماژول ثبت امواج مغزی مغز انسان از میلیاردها نرون متصل بهم …
مطالعه بیشتر

AP3216

AP3216C ماژول ALS & PS است که شامل سنسور دیجیتالی نور …
مطالعه بیشتر